EXHAUST PILI!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

EXHAUST PILI!

Pisanie  osina on Sro Lut 09, 2011 2:56 am

Zmniejsz exhaust na pile, jest za duży;p.

Poza tym, podaj mi na priv jak można się z tobą skontaktować, bo kupiłeś silnik postawiłeś go a nic nie sprawdziłeś. Jeżeli potrzebujesz pomocy napisz do mnie ;].

/Osina.

PS. Pile/sagi/czary

osina

Liczba postów : 8

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Admin

Pisanie  Admin on Sro Lut 09, 2011 2:59 am

To znaczy w czym chcesz pomóc Very Happy ?? co masz mi do zaoferowania ??

Admin
Admin

Zobacz profil autora http://narutolegendonline.forumn.biz

Powrót do góry Go down

Re: EXHAUST PILI!

Pisanie  osina on Sro Lut 09, 2011 3:05 am

Póki co powiem tak, musisz posortować sagi, po czym dodać npc do nich. Zrobić lekki balans, zmniejszyć zapotrzebowanie controla u rocka lee bo za wolno mu to rośnie a spelle za dużo wymagają, zmniejszyć exhaust pili/medic packow, do tego naprawić czar jouken u neja bo bije po 30 i chidori nagashi sasuke. To co wymieniłem zmieniasz w silniku bądź sql, ja nie mam tego dostępu więc jedyne co mogę pomóc poradą, dać jakiś poradnik do tego. Na mapie tez jest kilka bugów/brak respów. Ale w mape się nie bawię ;p.

EDIT:

Więc rozumiem brak czasu, klikam w reklamę za każdym wejściem na otsa, bo uważam że to dobry pomysł. Ze względu na fakt że jak już wchodzisz to z reguły na DB, polecam o wybranie GM'a/Tutora i podaniu mu swojego gg/skype whatever, chodzi o fakt, żeby mógł sprawdzać, pomagać i informować Cię co się dzieje.

EDIT 2:
Właśnie, najprawdopodobniej masz błąd w acc makerze na GOD'zie, bo gdy Ty się logujesz, połowa serva ma kicki.. I póki jesteś zalogowany wejść nie można. Porównaj admina z db z tym z nlo, coś musi być nie tak.

EDIT 3:
U Neja też control prawie w ogóle nie rośnie, trzeba albo zwiększyć prędkość upskilla albo zmniejszyć wymagania spelli.

osina

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  playboy on Sro Lut 09, 2011 3:39 am

Swoja drogą trans sasuke na 150 nic w sumie mi nie dodal, moze 400 hp. Hity te same.

playboy

Liczba postów : 3

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  osina on Sro Lut 09, 2011 3:45 am

playboy napisał:Swoja drogą trans sasuke na 150 nic w sumie mi nie dodal, moze 400 hp. Hity te same.

U rocka lee bodajże nawet hp nie dodaje tylko chakre i trochę dmg, aczkolwiek, to wcale nie jest złe, przynajmniej nie ma nic przesadzonego jak na wosie i w miarę zbalansowane profki będą.

osina

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  Gob on Sro Lut 09, 2011 3:51 am

Dokladnie jak za duzy dmg to bedzie za latwe pvp a co do Neija sie zgodze :] i mam pytanie jest napisane na stronce ze server jest online, a nie mozna zalogowac do gry nie wiem czy to tylko ja tak mam czy reszta graczy tez :/

Gob

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  osina on Sro Lut 09, 2011 3:53 am

Gob napisał:Dokladnie jak za duzy dmg to bedzie za latwe pvp a co do Neija sie zgodze :] i mam pytanie jest napisane na stronce ze server jest online, a nie mozna zalogowac do gry nie wiem czy to tylko ja tak mam czy reszta graczy tez :/

Wszyscy tak mamy, domyślam się że server ruszy dopiero za jakiś czas Razz. Ale widać że przynajmniej jakieś prace są robione, co cieszy Wink.

osina

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  Gob on Sro Lut 09, 2011 3:56 am

W tej chwili wydaje mi sie ze cos Admin testuje z Ice Tea mam nadzieje ze zrobia to szybko i odpala serva tak w czasie 20min :]

Gob

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  osina on Sro Lut 09, 2011 4:09 am

Napisz mi jeszcze jaki masz problem z clientem, bo jeżeli chcesz mogę wrzucić w niego adres, żeby nie trzeba było używać changera Wink.

PS. Mam nadzieję że zapisałeś bazę danych zanim pierdolnęła/usunąłeś ją xd.

osina

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Pisanie  Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry